Hotel a nabízené služby

Wellness hotel Skalka

Hotel Skalka Benecko nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40-ti lůžek. Hotel Skalka je pro svou polohu, vnitřní a venkovní sportovní a relaxační vybavení vhodný pro široké spektrum zákazníků. Jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce či družstva sportovců, tak pro firemní klienty, nebo skupiny přátel, kteří touží strávit společně příjemný týden, nebo pouze ubytování na víkend.

Číst více

Restaurant

Stylově zařízená restaurace pro cca 50 osob. Pro malé děti máme k dispozici dětské sedačky a podložky. Stoly lze sestavit a upravit podle potřeby hostů. Prosklené stěny po obvodu restaurace prosvětlují celý prostor a umožňují krásný výhled jak na panorama Krkonoš, tak do Českého ráje. Restaurace je propojena se severní a jižní terasou kde vás personál také rád obslouží.

Číst více

Wellness & SPA

Nové wellness – masáže, whirpool, sauna, parní sauna, kneippův chodník, relaxační místnost.

Navštivte nás a zažijete nevšední zážitek uceleného relaxačního studia, prvního svého druhu na Benecku a okolí.

Zobrazit více

Apartmán

Apartmán čp.166, se nachází na jižní slunečné stráni v centru Benecka, je situován v klidné zóně. Od hotelu Skalka je vzdálen 100 m. Dětské vleky, snowtubing, školičky, půjčovny lyžařské výzbroje jsou v bezprostřední blízkosti. K sedačkové lanovce a zpět dojedete na lyžích.

Zobrazit více

Sport a děti

Sport-relax centrum Hotelu Skalka v centru Benecka nabízí klidné prostředí a výborně vybavené prostory pro vnitřní sporty, aerobic, ErgoCycling, stolní tenis, badbinton, boxovací pytel, dále služby wellness které jsou od hotelu vzdálené 150m. Můžete zde v příjemném prostředí sportovat i relaxovat. Venku je k dispozici volejbalový kurt a udržovaný anglický trávník.

Zobrazit více

Obchod

V části budovy v suterénu, se nachází samoobslužná prodejna potravin, hraček, sportu, suvenýrů a také směnárna.

Zobrazit více

Ceníky

Ceníky ubytování, wellness, sportů a masáží.

Zobrazit více