Hotel

Wellness hotel Skalka nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40-ti lůžek. Hotel je svou polohou, vnitřním a venkovním sportovním a relaxačním vybavením vhodný pro široké spektrum zákazníků. Jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce či družstva sportovců, tak pro firemní klienty, nebo skupiny přátel, kteří touží strávit společně týden, nebo víkend na horách.

Každý pokoj disponuje předsíňkou, sociálním zázemím a televizí, téměř každý má přístup na balkón. Samozřejmostí je WiFi, a také satelitní příjem zahraničních programů. Pro každého hosta je připravena osuška, ručník a mýdlo.

Hotel Skalka leží v centru Benecka. Jeho členitost, zákoutí a rozlehlá travnatá plocha skýtá dostatečné soukromí pro ubytované hosty. K bazénu a prostorám u venkovnímu grilu, k dětským atrakcím a k terase na jižní části mají přístup pouze ubytovaní v hotelu.

Vedle hotelu je parkoviště, kde parkují ubytovaní v hotelu Skalka. V létě zdarma, v zimě za rozumný poplatek. Před hotelem je možné parkování pouze krátkodobé a to za účelem návštěvy restaurace.