Autem

Vrchlabí – vzdálenost 10 km

Vrchlabí je vstupní bránou Krkonoš. V létě můžete posedět na množství předzahrádek u restaurací, v zimním období využít návštěvy některé z přilehlých kavárniček, navštívit různé zkrášlovací salóny, nebo se vydat za nákupy. Pro milovníky památek je k prohlídce připraven Vrchlabský klášter, kostel, a krkonošské muzeum. Pro odvážné jsou z vrchlabského letiště připraveny vyhlídkové lety nad Krkonošemi.

Jilemnice – vzdálenost 10 km

Jilemnice je malé krkonošské městečko, které nabízí svým občanům poměrně klidný život. Najdete zde krkonošské muzeum, náměstí s kašnou v zimě zdobí 5m vysoká sněhová socha vládce hor Krakonoše. Z radniční věže je krásný výhled na podhorskou nezkaženou přírodu. Zdejší sportovní gymnázium navštěvovalo mnoho vrcholových sportovců a medailistů z největších světových klání.

Špindlerův Mlýn – vzdálenost na kole 8 km, autem 25 km

Největší lyžařské středisko v republice s množstvím sportovních a adrenalinových atrakcí, např. bobová dráha, monkey park, aquapark, paragliding – tandemové lety, bungee jumping…
Špindlerův mlýn je znám svými náročnými sjezdařskými tratěmi. V březnovém období se ve „Špindlu“ konají sjezdařské závody světové úrovně.

Bozkovské jeskyně – vzdálenost 20 km

Jeskyně s nádhernými krápníkovými útvary.

ZOO Dvůr Králové nad Labem – vzdálenost 35 km

Výlet do ZOO ve Dvoře Králové potěší celou rodinu. Čerstvě narozená mláďata, otevřené Africké safari s volně pobíhajícími zvířaty, jízda vláčkem, každé Africké zvíře, na které si vzpomenete, a všechny otevřené dostupné atrakce na Vás zde čekají. „Afrika jako na dlani“, ideální výlet pro Vás a Vaše děti.